2019
Том 71
№ 11

Всі номери

Дзядык С. Ю.

Публікацій: 4
Стаття (українською)

Кусково-поліноміальні наближення розв’язків імпульсних диференціальних рівнянь

Біленко В. І., Божонок К. В., Дзядык С. Ю.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 2. - С. 168-179

Розглядаються питання конструювання i теоретичного обґрунтування високоточних чисельно-аналiтичних алго- ритмiв кусково-полiномiальної апроксимацiї розв’язкiв задач з iмпульсним впливом на основi апроксимацiйного методу В. К. Дзядика.

Стаття (українською)

Приближение функции |x|r и ее производных

Антонюк П. Е., Дзядык С. Ю., Зарицкая З. В., Швай А. І.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1990. - 42, № 6. - С. 821–826

Рассмотрены вопросы эффективного приближения в

Стаття (українською)

Об асимптотике констант Лебега в тригонометрическом интерполировании

Дзядик В. К., Дзядык С. Ю., Прыпик А. С.

Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1981. - 33, № 6. - С. 736-744

Стаття (українською)

О поведении решений неоднородных дифференциальных уравнений с точкой поворота и малым параметром при производной

Дзядык С. Ю.

Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 1973. - 25, № 5. - С. 657—662