2019
Том 71
№ 4

Всі номери

Гречнева М. А.

Публікацій: 1
Стаття (російською)

О существовании поверхности псевдоевклидова пространства с заданным грассмановым образом

Гречнева М. А., Стеганцева П. Г.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 10. - С. 1320=1329

Вивчаються властивостi пiдмноговидiв грассманова многовиду чотиривимiрного псевдоевклiдового простору, а також грассманiв образ поверхнi цього простору. Формулюється та доводиться теорема про iснування поверхнi псевдоевклiдового простору з заданим грассмановим образом.