2017
Том 69
№ 9

Всі номери

Ісмаілов В. Є.

Публікацій: 1
Стаття (англійською)

Про єдинiсть зображення через лiнiйнi суперпозицiї

Ісмаілов В. Є.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2016. - 68, № 12. - С. 1620-1628

Нехай $Q$ — така множина, що кожну функцiю на $Q$ можна зобразити в термiнах лiнiйних суперпозицiй. У загальному випадку таке зображення не є єдиним. Проте для деяких множин воно може бути єдиним, якщо початковi значення функцiй з цього зображення задано в деякiй точцi $Q$. Вивчаються деякi властивостi таких множин.