2018
Том 70
№ 2

Всі номери

Струк О. О.

Публікацій: 2
Стаття (українською)

Майже періодичні розв’язки систем Лотки – Вольтерра з дифузією та імпульсною дією

Дворник А. В., Струк О. О., Ткаченко В. І.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2018. - 70, № 2. - С. 177-192

Получены условия существования и асимптотической устойчивости строго положительных кусочно-непрерывных почти периодических решений систем дифференциальных уравнений Лотки – Вольтерра с диффузией и импульсным воздействием.

Стаття (українською)

Про системи Лотки - Вольерри з дифузією та імпульсною дією

Струк О. О., Ткаченко В. І.

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2002. - 54, № 4. - С. 514-526

Вивчається двовимірна система Лотки — Вольтерри з дифузією та імпульсною дією у фіксовані моменти часу. Отримано умови перманентності системи. У випадку періодичності по $t$ та незалежності коефіцієнтів системи від просторової змінної х отримано умови існування та єдиності періодичних розв'язків системи.