2018
Том 70
№ 2

Всі номери

Аббасова Ю. Г.

Публікацій: 1
Стаття (російською)

Сходимость спектрального разложения функции из класса $W_{p,m}^1 (G),\; p > 1$, по собственным вектор-функциям дифференциального оператора третьего порядка

Аббасова Ю. Г., Курбанов В. М.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 6. - С. 719-733

Розглядається диференцiальний оператор третього порядку з матричними коефiцiєнтами. Дослiджується абсолютна та рiвномiрна збiжнiсть ортогонального розкладу вектор-функцiї з класу $W_{p,m}^1 (G),\; p > 1$, за власними вектор-функцiями цього оператора i оцiнюється швидкiсть рiвномiрної збiжностi даного розкладу на $G = [0, 1]$.