2019
Том 71
№ 4

Всі номери

Моравецька Є. В.

Публікацій: 2
Стаття (російською)

Транзитивность поверхностных мер на банаховых многообразиях с равномерной структурой

Богданский Ю. В., Моравецкая Е. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 10. - С. 1299-1309

Проведено аналiз транзитивностi асоцiйованих мiр на поверхнях скiнченної корозмiрностi, вкладених у банахiв многовид з рiвномiрним атласом.

Стаття (російською)

Поверхностные меры на банаховых многообразиях с равномерной структурой

Богданский Ю. В., Моравецкая Е. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 8. - С. 1030-1048

Запропоновано метод побудови асоцiйованих мiр на поверхнях скiнченної корозмiрностi, вкладених у банахiв многовид iз рiвномiрним атласом.