2018
Том 70
№ 4

Всі номери

Атамась І. В.

Публікацій: 1
Стаття (російською)

Устойчивость неподвижных точек одного класса квазилинейных каскадов в пространстве conv $R^n$

Атамась И. В., Слынько В. И.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 8. - С. 1166-1179

Вивчаються дискретнi динамiчнi системи (каскади) в напiвлiнiйному метричному просторi непорожнiх опуклих компактiв скiнченновимiрного простору. Використовуючи методи геометрiї опуклих тiл Г. Мiнковського i О. Д. Александрова, встановлено достатнi умови стiйкостi нерухомих точок. При деяких обмеженнях на вiдображення, якi породжують каскад, питання про асимптотичну стiйкiсть нерухомої точки каскаду зведено до локалiзацiї коренiв полiнома в одиничному колi комплексної площини. Наведено приклади каскадiв на площинi.