2018
Том 70
№ 9

Всі номери

Бхаті Д.

Публікацій: 1
Стаття (англійською)

Мультi-об’єктна нелiнiйна сума дробових оптимiзацiйних проблем з неопуклими обмеженнями з використанням дуального алгоритму гiлок та границь

Бхаті Д., Сінг П.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 11. - С. 1455-1471

В роботi вивчається розв’язок мультi-об’єктної нелiнiйної суми дробових оптимiзацiйних проблем. Для ефективного розв’язування таких проблем в роботi розроблено дуальний алгоритм гiлок та границь. Запропонована методологiя обгрунтована доведенням необхiдних теоретичних тверджень. Метод, що застосовано, є узагальненням роботи П. П. Шена, I. П. Дуана та I. Г. Пея (повне посилання) для однооб’єктної нелiнiйної оптимiзацiйної задачi про суми вiдношень. Цей метод реалiзовано в MatLab (версiя 2014b). Двi числовi проблеми розглянуто i розв’язано за допомогою цього методу та отримано їх глобальнi оптимальнi розв’язки.