2019
Том 71
№ 8

Всі номери

Петров Є. А.

Публікацій: 1
Стаття (російською)

О равностепенной непрерывности гомеоморфизмов классов Соболева и Орлича – Соболева в замыкании области

Петров Е. А., Севостьянов Е. А.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 11. - С. 1564-1576

Вивчається поведiнка гомеоморфiзмiв класiв Орлiча – Соболєва в замиканнi заданої областi. В термiнах простих кiнцiв регулярних областей отримано теореми про одностайну неперервнiсть вказаних класiв. Зокрема, доведено, що в областях, межi яких задовольняють певнi обмеження, зазначенi класи є одностайно неперервними, як тiльки їх внутрiшня дилатацiя порядку p має мажоранту скiнченного середнього коливання в кожнiй точцi. Отримано також теореми про (поточкову) одностайну неперервнiсть вказаних класiв у випадку локально зв’язних меж.