2018
Том 70
№ 6

Всі номери

Гусейнов С. Т.

Публікацій: 1
Стаття (українською)

Гельдерова непрерывность и неравенство Харнака для решений равномерно вырождающегося в части области эллиптического уравнения, содержащего $p$-лапласиан

Гусейнов С. Т.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2017. - 69, № 12. - С. 1596-1604

Розглядаються квазiлiнiйнi рiвняння типу $p$-лапласiана, що рiвномiрно вироджуються в частинi областi. Доведено аналог нерiвностi Харнака для невiд’ємних розв’язкiв, за допомогою якого встановлено гельдерову неперервнiсть розв’язкiв.