2018
Том 70
№ 9

Всі номери

Вережак А. П.

Публікацій: 1
Стаття (російською)

Многоточечная по времени задача для одного класса эволюционных псевдодифференциальных уравнений

Вережак А. П., Городецкий В. В., Петришин Р. И.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2018. - 70, № 3. - С. 337-355

Встановлено коректну розв’язнiсть багатоточкової за часом задачi для еволюцiйного рiвняння з оператором дифе ренцiювання нескiнченного порядку в узагальнених просторах типу $S$ i дослiджено властивостi фундаментального розв’язку вказаної задачi та поведiнку розв’язку $u(t, x)$ при $t \rightarrow +\infty $.