2019
Том 71
№ 11

Всі номери

Ферук В. А.

Публікацій: 2
Стаття (українською)

Критерій розв’язності резонансних рівнянь та побудова їхніх розв’язків

Бойчук О. А., Макаров В. Л., Ферук В. А.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2019. - 71, № 10. - С. 1321-1330

УДК 517.983
Отримано умови існування та загальну структуру розв’язків резонансних і ітераційних рівнянь у банаховому просторі та їхню алгоритмічну реалізацію.

Стаття (українською)

Один варіант проекційно-ітеративного методу для інтегральних рівнянь типу Фредгольма

Ферук В. А.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2018. - 70, № 6. - С. 812-822

Рассмотрен вопрос применения мультивейвлетового базиса к решению интегральных уравнений типа Фредгольма проекционно-итеративным методом.