2018
Том 70
№ 7

Всі номери

Бондаренко А. Р.

Публікацій: 1
Стаття (українською)

Про залежність між нормою кратно монотонної функції і нормами її похідних

Бондаренко А. Р., Коваленко О. В.

↓ Абстракт

Укр. мат. журн. - 2018. - 70, № 7. - С. 867-875

Найдены необходимые и достаточные условия на систему положительных чисел $M_{k_1} ,M_{k_2}, M_{k_3}, M_{k_4} , 0 = k_1 < < k_2 < k_3 \leq r - 3, k_4 = r$, гарантирующие существование $(r_2)$-монотонной на полуоси функции x такой, что $\| x(k_i)\| \infty = M_{k_i} , i = 1, 2, 3, 4$.