Нормальные ряды как решения линейных диференциальных уравнений в случае кратных корней характеристического уравнения

  • K. Ya. Latysheva Kyiv University or Shevchenko

Abstract

.

References

A. Poincare, Sur les integrates irregulieres des equations lineaires, Acta math., 8, 1886, https://doi.org/10.1007/BF02417092

К. Я. Латишева, Алгорифм знаходження асимптотичних розв’язків лінійних диференціальних рівнянь для досить великих значень аргумента, Наукові записки КДУ, Математичний збірник № 3, 1949.

К. Я. Латишева, Про асимптотичні розв’язки лінійних диференціальних рівнянь у випадку подвійного кореня характеристичного рівняння, Доповіді АН УРСР, № 1, 1951.

К. Я. Латишева, Про новий вигляд регулярних розв’язків лінійних диферен­ціальних рівнянь, Наукові записки КДУ, Математичний збірник № 4, 1950.

Э. Камке, Справочник по обыкновенным диференциальным уравнениям, 1950.

Fabry , These—Faculte des Sciences, Paris, 1835.

С. E. Lоve, On the Asymptotic Solutions of Linear Differential Equations, Ame­ rican Journal of Mathematics, vol. 36, № 2 (1914), 151—166, https://doi.org/10.2307/2370237

В. В. Хорошилов , О решениях систем линейных диференциальных уравнений с иррегулярной особой точкой. — Пр. матем. и мех., т. XV, в. 1, 1951.

Published
10.04.1952
How to Cite
LatyshevaK. Y. “Нормальные ряды как решения линейных диференциальных уравнений в случае кратных корней характеристического уравнения”. Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal, Vol. 4, no. 2, Apr. 1952, pp. 124-36, http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/6632.
Section
Research articles