On the existence of Lyapunov functions in problems of stability of integral sets

Authors

  • A. O. Ignat'ev Ин-т прикл. математики и механики НАН Украины, Донецк

Abstract

Розглянуто неавтономну систему звичайних диференціальних рівнянь. Доведено, що якщо ця система припускає рівномірно асимптотично стійку інтегральну множину, то в околі цієї мно­жини існує функція, яка аналогічна функції Ляпунова.

Published

25.07.1993

Issue

Section

Research articles

How to Cite

Ignat'ev, A. O. “On the Existence of Lyapunov Functions in Problems of Stability of Integral Sets”. Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal, vol. 45, no. 7, July 1993, pp. 932–941, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/5886.