Периодические решения линейных дифференциальных включений с импульсами

Автор(и)

  • Н. В. Скрипник Одес. нац. ун-т им. И. И. Мечникова

Анотація

Для линійних диференціальних включень з iмпульсами у фіксовані моменти часу встановлено достатні умови Існування періодичних R-розв'язків.

Опубліковано

25.09.2008

Номер

Розділ

Короткі повідомлення

Як цитувати

Скрипник, Н. В. “Периодические решения линейных дифференциальных включений с импульсами”. Український математичний журнал, vol. 60, no. 9, Sept. 2008, pp. 1287–1296, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/3244.