Властивості цілих розв'язків диференціальних рівнянь

Автор(и)

  • З. М. Шеремета
  • М. М. Шеремета Львiв. нац. ун-т

Анотація

Досліджено 6лизькість до опуклості та обмеженість l-індексу цілих розв'язків диференціальних Рівнянь z^2w'' + \beta zw' + (\gamma z^2 — \beta)w = 0 і zw'' + \beta w' + \gamma zw = 0.

Опубліковано

25.12.2006

Номер

Розділ

Статті

Як цитувати

Шеремета, З. М., and М. М. Шеремета. “Властивості цілих розв’язків диференціальних рівнянь”. Український математичний журнал, vol. 58, no. 12, Dec. 2006, pp. 1693–1703, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/3565.