О предельном полиноме для решения эллиптического уравнения четвертого порядка с постоянными коэффициентами
Анотація
Показано, що розв'язок задачі Діріхле для еліптичного рівняння четвертого порядку з постійними коефіцієнтами з періодичними за всіма змінними, крім однієї, експоненціально спадаючими правими частинами збігається на нескінченності до деякого полінома першого степеня за неперіодичною змінною. Знайдені коефіцієнти цього полінома.Завантаження
Опубліковано
25.03.1998
Номер
Розділ
Короткі повідомлення
Як цитувати
Фоиад, Собхи Обаид. “О предельном полиноме для решения эллиптического уравнения четвертого порядка с постоянными коэффициентами”. Український математичний журнал, vol. 50, no. 3, Mar. 1998, pp. 437–444, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/4946.