Апроксимаційні характеристики класів періодичних функцій багатьох змінних у просторі B∞,1
Анотація
Встановлено точнi за порядком оцiнки колмогоровських поперечникiв та ентропiйних чисел класiв Wrp,α i Brp,θ за нормою простору B∞,1.Завантаження
Опубліковано
25.02.2019
Номер
Розділ
Статті
Як цитувати
Романюк, А. С., and В. С. Романюк. “Апроксимаційні характеристики класів періодичних функцій багатьох змінних у просторі B∞,1”. Український математичний журнал, vol. 71, no. 2, Feb. 2019, pp. 271-82, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/1437.