О корректной разрешимости нелокальной краевой задачи для систем гиперболических уравнений с импульсными воздействиями
Анотація
Встановлено взаємозв'язок між коректною розв'язністю нелокальної крайової задачi з імпульсним впливом для системи гіперболічних рівнянь і коректною розв'язністю сім'ї двоточкових крайових задач з імпульсним впливом для системи звичайних диференціальних рівнянь. На основі методу введення функціональних параметрів отримано достатні умови існування єдиного розв'язку сім'ї двоточкових крайових задач з імпульсним впливом для системи звичайних диференціальних рівнянь i запропоновано алгоритми знаходження її розв'язків. Одержано необхідні та достатні умови коректної розв'язності нелокальної крайової задачі для системи гіперболічних рівнянь другого порядку с імпульсним впливом в термінах вихідних даних.Завантаження
Опубліковано
25.03.2015
Номер
Розділ
Статті
Як цитувати
Асанова, А. Т. “О корректной разрешимости нелокальной краевой задачи для систем гиперболических уравнений с импульсными воздействиями”. Український математичний журнал, vol. 67, no. 3, Mar. 2015, pp. 291-03, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/1982.