О вероятностных мерах на группе функций Уолша с тривиальным классом эквивалентности
Анотація
Знайдено умови, необхідні та достатні для того, щоб композиція трьох розподілів Пуассона та рівномірний розподіл на п'яти або шести елементах на групі функцій Уолша відновлювалися за модулем їх характеристичної функції з точністю до зсуву.Завантаження
Опубліковано
25.05.2013
Номер
Розділ
Короткі повідомлення
Як цитувати
Ильинская, И. П., and Д. С. Негурица. “О вероятностных мерах на группе функций Уолша с тривиальным классом эквивалентности”. Український математичний журнал, vol. 65, no. 5, May 2013, pp. 717–721, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/2455.