Условия регулярности общей дифференциальной граничной задачи для неправильноэллиптических уравнений

Автор(и)

  • В. П. Бурский

Анотація

У плоскій обмеженій області з гладкою межею розглядаються проблеми фредгольмовості і коректності загальної диференціальної граничної задачі для загального неправильно еліптичного рівняння.

Опубліковано

25.06.2010

Номер

Розділ

Статті

Як цитувати

Бурский, В. П. “Условия регулярности общей дифференциальной граничной задачи для неправильноэллиптических уравнений”. Український математичний журнал, vol. 62, no. 6, June 2010, pp. 754–761, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/2906.