Оцінка найкращого наближення сумовних функцій двох змінних через коефіцієнти Фур'є
Анотація
Отримало виражену через коефіцієнти Фур'е оцінку зверху найкращого наближення в метриці L періодичних сумовних функцій двох змінних. Розглянуто функції, які можна зобразити тригонометричиими рядами з коефіцієнтами, що задовольняють двовимірний аналог умой Боаса — Теляковського.Завантаження
Опубліковано
25.01.2004
Номер
Розділ
Статті
Як цитувати
Кононович, Т. О. “Оцінка найкращого наближення сумовних функцій двох змінних через коефіцієнти Фур’є”. Український математичний журнал, vol. 56, no. 1, Jan. 2004, pp. 51-69, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/3727.