Принцип нев'язки та швидкості збіжності при регуляризацп монотонних некоректних задач

Автор(и)

  • Бионг Нгуєн

Анотація

На основі пибору параметра регуляризації відповідно до принципу нев'язки Морозова встановлено швидкості збіжності як регуляризованих розв'язків нелінійних монотонних некоректних задач у банаховому просторі, так і їх наближень Гальоркіна.

Опубліковано

25.07.2003

Номер

Розділ

Короткі повідомлення

Як цитувати

Нгуєн, Бионг. “Принцип нев’язки та швидкості збіжності при регуляризацп монотонних некоректних задач”. Український математичний журнал, vol. 55, no. 7, July 2003, pp. 991-7, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/3974.