Про періодичні розв'язки вироджених сингулярно збурених лінійних систем з кратним елементарним дільником
Анотація
Знайдено достатні умови існування і едипості періодичного розв'язку системи лінійних диференціальних рівнянь з малим параметром та виродженою матрицею при похідних у випадку кратного спектра граничної в'язки матриці, і побудовано його асимптотику.Завантаження
Опубліковано
25.10.2002
Номер
Розділ
Статті
Як цитувати
Акименко, А. М., and В. П. Яковець. “Про періодичні розв’язки вироджених сингулярно збурених лінійних систем з кратним елементарним дільником”. Український математичний журнал, vol. 54, no. 10, Oct. 2002, pp. 1403-15, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/4178.