О существовании периодических решений нелинейных разностных уравнений

Автор(и)

  • Г. П. Пелюх Ин-т математики НАН Украины, Киев

Анотація

Одержано нові достатні умови існування і єдиності N-періодичного (N — ціле додатне число) розв'язку нелінійного різницевого рівняння з неперервним аргументом вигляду x(t+1)=f(x(t)) і досліджено його властивості.

Опубліковано

25.12.2002

Номер

Розділ

Статті

Як цитувати

Пелюх, Г. П. “О существовании периодических решений нелинейных разностных уравнений ”. Український математичний журнал, vol. 54, no. 12, Dec. 2002, pp. 1626-33, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/4201.