Про ендоморфізми трансляційних модулів поліномів
Анотація
Встановлено будову кільця ендоморфізмів трансляційного модуля, структуру якого визначає група трансляцій афінного простору, що діє зсувом на алгебрі многочленів.Завантаження
Опубліковано
25.02.2000
Номер
Розділ
Короткі повідомлення
Як цитувати
Боднарчук, Ю. В. “Про ендоморфізми трансляційних модулів поліномів”. Український математичний журнал, vol. 52, no. 2, Feb. 2000, pp. 277-81, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/4416.