Об интегрировании одного класса N-мерных тригонометрических рядов

Автор(и)

  • О. И. Кузнецова

Анотація

Доведено нові достатні умови интегровності N-вимірних тригонометричних рядів, що випливають з неполіпшуваних нерівностей типу нерівності Сидона.

Опубліковано

25.06.2000

Номер

Розділ

Короткі повідомлення

Як цитувати

Кузнецова, О. И. “Об интегрировании одного класса N-мерных тригонометрических рядов”. Український математичний журнал, vol. 52, no. 6, June 2000, pp. 837–840, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/4479.