Глобальні розв'язки однієї двовимірної початково-крайової задачі для системи півлінійних рівнянь магнітопружності

Автор(и)

  • О. М. Боценюк

Анотація

Для системи гіівлінійних рівнянь магнітопружності одержана теорема існування і єдиності глобальних розв'язків у двовимірному просторі.

Опубліковано

25.02.1996

Номер

Розділ

Статті

Як цитувати

Боценюк, О. М. “Глобальні розв’язки однієї двовимірної початково-крайової задачі для системи півлінійних рівнянь магнітопружності”. Український математичний журнал, vol. 48, no. 2, Feb. 1996, pp. 161-7, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/5344.