Усреднение задач Неймана для нелинейных эллиптических уравнений в областях с накопителями
Анотація
Вивчена асимптотична поведінка розв'язків задач Неймана для нелінійних еліптичних рівнянь в областях зі збирачами, що є моделями тріидиновато-пористих середовищ. Наведено ефективний опис усередненої задачі, яка у випадку простих збирачів є задачею для системи функціонального і диференціального рівнянь, а у випадку подвійних збирачів — задачею для системи двох функціональних і одного диференціального рівнянь.Завантаження
Опубліковано
25.02.1995
Номер
Розділ
Статті
Як цитувати
Ковалевский, А. А. “Усреднение задач Неймана для нелинейных эллиптических уравнений в областях с накопителями”. Український математичний журнал, vol. 47, no. 2, Feb. 1995, pp. 194–212, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/5404.