О точном порядке сложности для одного класса операторных уравнений II рода в гильберговом пространстве
Анотація
Знайдено точний степеневий порядок складності наближеного розв’язку певного класу операторних рівнянь у гільбертовому просторі, вказано спосіб задания інформації та алгоритм, що реалізують цей оптимальний порядок. Як наслідок, знайдено точний степеневий порядок складності наближеного розв’язку інтегральних рівнянь Фредгольма II роду з ядрами та вільними членами, що мають ψ-похідніЗавантаження
Опубліковано
25.07.1994
Номер
Розділ
Статті
Як цитувати
Махкамов, К. Ш. “О точном порядке сложности для одного класса операторных уравнений II рода в гильберговом пространстве”. Український математичний журнал, vol. 46, no. 7, July 1994, pp. 893–903, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/5681.