Loading [MathJax]/jax/output/HTML-CSS/jax.js
Перейти до головного
Перейти в головне навігаційне меню
Перейти на нижній колонтитул вебсайту
Open Menu
Український математичний журнал
Поточний випуск
Архів
Подання
Тематика журналу
Про нас
Про журнал
Редакційний штат
Контакти
Пошук
Зареєструватися
Увійти
Головна
/
Архіви
/
Том 57 № 3 (2005)
Том 57 № 3 (2005)
Опубліковано:
25.03.2005
Статті
О неравенствах типа Джексона для функций, заданных на сфере
В. Ф. Бабенко, В. Г. Доронин, А. А. Лигун, А. А. Шумейко
291–304
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Полиномиальный вид условий Луи де Бранжа плотности алгебраических многочленов в пространстве
C
0
w
А. Г. Бакан
305–319
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Узагальнення гомотопічних груп Фокса, добутки Уайтхеда i групи Готтліва
М. Голасинський, Д. Гончалвес, П. Вонг
320–328
PDF (Англійська)
Springer (Англійська)
Асимптотична еквівалентність диференціального рівняння трикутної форми в гільбертових просторах
Дінь Чау Данг, Туан Ву
329–337
PDF (Англійська)
Springer (Англійська)
Асимптотическое поведение неограниченных решений существенно нелинейных дифференциальных уравнений второго порядка. I
В. М. Евтухов, В. А. Касьянова
338–355
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Деякі розв'язні класи нелінійних неізоспектральних різницевих рівнянь
О. А. Мохонько
356–365
PDF
Springer (Англійська)
Разрешимость и траекторно-финальная управляемость псевдогиперболических систем
Д. А. Номировский
366–376
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Краевая задача для линейных параболических уравнений с вырождениями
И. Д. Пукальский
377–387
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Про розклад діагонального оператора в лінійну комбінацію ідемпотентів або проекторів
В. І. Рабанович
388–393
PDF
Springer (Англійська)
Приближение непрерывных функций небольшой гладкости операторами Валле Пуссена
В. И. Рукасов, Е. С. Силин
394–399
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Вагові модулі гладкості і знакозберігаюче наближення
І. В. Смаженко
400–420
PDF
Springer (Англійська)
Короткі повідомлення
Об изометрическом погружении трехмерных геометрий
S
L
2
,
N
i
l
,
S
o
l
в четырехмерное пространство постоянной кривизны
Л. А. Масальцев
421–426
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Об эквивалентности некоторых условий для выпуклых функций
С. Ю. Тихонов
427–431
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Мова
English
Українська
Інформація
Для читачів
Для авторів
Для бібліотекарів