О модулях гладкости и мультипликаторах Фурье в $L_p, 0 < <i>p</i> < 1$

  • Ю. С. Коломойцев

Анотація

Отримано теорему про зв'язок між модулем гладкості та найкращим наближенням в L p , 0 < p < 1, і теореми про продовження функцій зі збереженням модуля гладкості в L p , 0 < p < 1.
Крім того, наведено повний опис мультиплікаторів періодичних функцій у просторах L p , 0 < p < 1.
Опубліковано
25.09.2007
Як цитувати
КоломойцевЮ. С. «О модулях гладкости и мультипликаторах Фурье в $L_p, 0 < <i>p</I> &lt; 1$». Український математичний журнал, вип. 59, вип. 9, Вересень 2007, с. 1221–1238, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/3383.
Розділ
Статті