Деякі нелінійні псевдопараболічні варіаційні нерівності без початкових умов

Автор(и)

  • С. П. Лавренюк
  • Б. Й. Пташник

Анотація

Розглянуто нелінійну псевдопараболічпу варіаційну нерівність в напівобмеженій за змінною t циліндричній області. За певних умов па коефіцієнти нерівності доведено теореми існування та одшості розв'язку без обмеження па його поведінку гіри t.

Опубліковано

25.03.1999

Номер

Розділ

Статті

Як цитувати

Лавренюк, С. П., and Б. Й. Пташник. “Деякі нелінійні псевдопараболічні варіаційні нерівності без початкових умов”. Український математичний журнал, vol. 51, no. 3, Mar. 1999, pp. 328–337, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/4616.