О единственности решения некоторых граничных задач для дифференциальных уравнений в области с алгебраической границей

Автор(и)

  • В. П. Бурский

Анотація

В обмеженій області з алгебраїчною межею розглянуто класи диференціальних рівнянь зі ста­лими коефіцієнтами, для яких існує єдиність розв'язку крайової задачі типу Діріхле або Коші. Для задачі Діріхле у кулі одержано необхідні та достатні умови єдиності розв'язку у вигляді зчисленної послідовності нерівностей, поліноміальних за коефіцієнтами рівняння.

Опубліковано

25.07.1993

Номер

Розділ

Статті

Як цитувати

Бурский, В. П. “О единственности решения некоторых граничных задач для дифференциальных уравнений в области с алгебраической границей”. Український математичний журнал, vol. 45, no. 7, July 1993, pp. 898–906, https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/5882.