Loading [MathJax]/jax/output/HTML-CSS/jax.js
Перейти до головного
Перейти в головне навігаційне меню
Перейти на нижній колонтитул вебсайту
Open Menu
Український математичний журнал
Поточний випуск
Архів
Подання
Тематика журналу
Про нас
Про журнал
Редакційний штат
Контакти
Пошук
Зареєструватися
Увійти
Головна
/
Архіви
/
Том 56 № 5 (2004)
Том 56 № 5 (2004)
Опубліковано:
25.05.2004
Статті
Неравенства типа Колмогорова для смешанных производных функций многих переменных
В. Ф. Бабенко, Н. П. Корнейчук, С. А. Пичугов
579-594
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Неравенства типа Джексона и точные значения поперечников классов функций пространствах
S
p
,
1
≤
p
<
∞
С. Б. Вакарчук
595–605
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
О конфигурациях подпространств гильбертова пространства с фиксированными углами между ними
М. А. Власенко, Н. Д. Попова
606–615
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
О случайных мерах па пространстве траекторий и сильных и слабых решениях стохастических уравнений
А. А. Дороговцев
625–633
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Об алгебрах типа Темперли - Либа, связанных с алгебрами, порожденными образующими с заданным спектром
М. В., Заводовский
634–641
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
О решении одномерного стохастического дифференциального уравнения с сингулярным коэффициентом переноса
А. М. Кулик
642–655
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Властивості розв'язків задачі Коші для еволюційних суттєво нескінченновимірних рівнянь
А. Ю. Мальцев
656–662
PDF
Springer (Англійська)
Наближення операторами Фур'е
ˉ
ω
-інтегралів неперервних функцій, заданих на дійсній осі
І. В. Соколенко
663-676
PDF
Springer (Англійська)
Короткі повідомлення
Цілі розв'язки рівнянь Ейлера - Пуассона
А. В. Бєляєв
677–686
PDF (Англійська)
Springer (Англійська)
Моментные уравнения второго порядка для системы дифференциальных уравнений со случайной правой частью
К. Г. Валеев, И. А. Джалладова
687-691
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Разрежение движущихся диффузионных частиц
В. А. Гасаненко, А. Б. Ройтман
691-694
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Решение нелинейного сингулярного интегрального уравнения с квадратичной нелинейностью
О. В. Гунько
695-704
PDF (Російська)
Springer (Англійська)
Інтегральні умови зворотпості марковських ланцюгів на півпрямій із загальною мірою пезвідпості
Т. І. Ісакова, Ю. П. Філонов
705-712
PDF
Springer (Англійська)
Неперервна процедура стохастичпої апроксимації у напівмарковському середовищі
Я. М. Чабанюк
713–720
PDF
Springer (Англійська)
Мова
English
Українська
Інформація
Для читачів
Для авторів
Для бібліотекарів