Processing math: 50%
Перейти до головного
Перейти в головне навігаційне меню
Перейти на нижній колонтитул вебсайту
Open Menu
Український математичний журнал
Поточний випуск
Архів
Подання
Тематика журналу
Про нас
Про журнал
Редакційний штат
Контакти
Пошук
Зареєструватися
Увійти
Головна
/
Архіви
/
Том 70 № 2 (2018)
Том 70 № 2 (2018)
Опубліковано:
25.02.2018
Статті
Застосування многочленів Фабера в доведеннях комбінаторних тотожностей .
кизи М. Імаш, Ф. Г. Абдуллаєв, В. В. Савчук
151-164
PDF
Про жорсткiсть градiєнтного рангу в групi промiжного зростання
Р. І. Григорчук, Р. Кравченко
165-176
PDF (Англійська)
Майже періодичні розв’язки систем Лотки – Вольтерра з дифузією та імпульсною дією
А. В. Дворник, О. О. Струк, В. І. Ткаченко
177-192
PDF
Лiнiйне та нелiнiйне рiвняння теплопровiдностi на
p
-адичнiй кулi
А. Н. Кочубей
193-205
PDF (Англійська)
Застосування методу усереднення до задач оптимального керування функціонально-диференціальними рівняннями
Т. В. Ковальчук, В. І. Кравець, В. В. Могильова, О. М. Станжицький
206-215
PDF
Предельные теоремы для решений краевых задач
В. А. Михайлец, О. Б. Пелехата, Н. В. Рева
216-223
PDF (Російська)
Колмогоровські поперечники і білінійні наближення класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних
А. С. Романюк
224-235
PDF
Асимптотичні
Σ
-розв’язки сингулярно збуреного рівняння Benjamin – Bona – Mahony зі змінними коефіцієнтами
В. Г. Самойленко, Юл. І. Самойленко
236-254
PDF
Про рiвняння з узагальненою перiодичною правою частиною
М. Фечкан, М. Поспісіль
255-279
PDF (Англійська)
Метод найменших квадратів у теорії матричних диференціально-алгебраїчних крайових задач
М. В. Дзюба, О. В. Нєсмєлова, С. М. Чуйко
280-292
PDF
Короткі повідомлення
Диференцiально-геометрична структура та iнтегровнiсть лакса–сато для одного класу бездисперсiйних рiвнянь небесного типу
О. Є. Гентош, М. М. Притула, Я. А. Прикарпатський
293-297
PDF (Англійська)
Мова
English
Українська
Інформація
Для читачів
Для авторів
Для бібліотекарів